Childish Gambino'dan Sürpriz Albüm!

Ünlü rapçi ve şarkıcı, 13 Mayıs Pazartesi günü sürpriz bir şekilde “Atavista” adlı projeyi piyasaya sürdü ve bu, onun için müzik cephesinde yoğun geçecek bir yılın başlangıcı oldu.

“Atavista“, Mart 2020‘de yayımlanan ve o zamandan beri çeşitli yayın platformlarından kaldırılan “3.15.20” albümünün yeniden işlenmiş ve “tamamlanmış” bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Bu yeni sürümde, resmi şarkı adları, yeniden düzenlenmiş parçalar ve biraz daha kısaltılmış bir şarkı listesi yer alıyor. Albümde, Childish Gambino‘ya Young Nudy ve Summer Walker gibi isimlerin yanı sıra, daha önceki konuklarından 21 Savage, Ariana Grande, Ink ve Kadhja Bonet de yeni vokalleriyle eşlik ediyor.

Childish Gambino, “Atavista“nın yayınlanmasıyla birlikte albümün X platformuna da geldiğini duyurdu. Ayrıca, albümün her bir parçası için özel olarak tasarlanmış görseller içeren yeni bir vinil versiyonunun da yakında piyasaya sürüleceğini belirtti. Sanatçı, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “‘ATAVISTA’ şu anda yayında. Bu albüm, dört yıl önce çıkardığım ‘3.15.20’ albümünün tamamlanmış hali. Her şarkı için özel görsellerle birlikte yakında bir vinil versiyonu gelecek,” dedi.

15-05-2024
Benzer Haberler "Yabancı Müzik Haberleri"
En Çok Dinlenenler
Mobil Uygulamalar

© Copyright 2021