Gökhan Türkmen'den Yeni Single

Mahşer’ ve ‘Seninle Ben’ şarkılarını geçtiğimiz aylarda sevenleri ile buluşturan Türkmen, yeni teklisi ‘Bilmem’ ile sevenleriyle buluştu.

Sözleri oyuncu ve müzisyen Mert Carim’e müziği Gökhan Türkmen’e ait olan teklinin düzenlemesi Mert Carim-Gökhan Türkmen imzası taşıyor.

Yeni tekli için başarılı sanatçı; "Arabesk kokan tınılarla derin sözlerin bir araya geldiği şarkının soundu da gayet hüzünlü." Diyor.Gökhan Türkmen’e yeni teklisinde, uzun yıllardır aynı sahneyi paylaştığı orkestrası GTband eşlik ediyor. ‘Bilmem’ arabesk tınıların modern aranje sunumuyla, Türkmen’in farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Single kapak fotoğrafı Levon (Ali Babacanoğlu) imzası taşırken, Türkmen’in kapak stili ise klipte de sytling’i üstlenen Arin Umut Öğmen’e ait.

Türkmen’in yeni teklisi BİLMEM ‘in klip yönetmenliğini uzun yıllardır birlikte çalıştığı Murat Joker üstleniyor. Klip Çatalca’da doğa harikası bir ormanda çekildi. Türkmen’e klipte Leila Azimpour ve Oğuzhan Karademir (Jester) dansları ile eşlik etti.

18-11-2022
Benzer Haberler "Yerli Müzik Haberleri"
En Çok Dinlenenler
Mobil Uygulamalar

© Copyright 2021