Twenty One Pilots Yeni Albümünü Duyurdu

Twenty One Pilots, ikilinin üç yıl aradan sonra ilk albümü olan "Scaled and Icy" öncesinde Perşembe sabahı yeni single'ı "Shy Away" i piyasaya sürdü. Albümün lansman gecesi olan 21 Mayıs için de “Livesteam Experience” kartlarında yer alıyor.

"Shy Away" için bir video da bugün yayınlandı. İkilinin "Endişe Seviyesi" nin devamı, geçen yılın resmi olmayan karantina marşından daha yüksek bir endişe düzeyine işaret ediyor gibi görünüyor: "Eve gittiğimde, orada olmasan iyi olur," sözler başlıyor.

Küresel akış etkinliğinin biletleri, ikilinin en büyük hitlerinin yanı sıra yeni albümden çok sayıda parçanın canlı prömiyerini de içerdiği söylenen bir set için şimdiden satışta. Sitede "özel gösteri öncesi sanal deneyim" halihazırda devam ediyor. Canlı yayın ve giriş bölümü, Maestro canlı yayın platformunda Maestro lili STUDIOS üretiliyor.

Pandemi sırasında uzun mesafeli işbirliğiyle oluşturulan bir albüm için, solist Tyler Robert Joseph'in albümün çoğunu kendi stüdyosunda yaptığı ve şarkıları yazdığı söylenirken, davulcu Josh Dun kendi parçalarına ülkenin dört bir yanından katkıda bulundu. . Bir duyuru, "Scaled and Icy" "ikilinin, yükselen rutinlerini 2020'nin baskın duyguları olan kaygı, yalnızlık, can sıkıntısı ve şüphe ile birlikte işlediğini görüyor."

Geçen yıl, "Level of Concern" için hiç bitmeyen, hayranların beslediği video Guinness Rekorlar Kitabı tarafından şimdiye kadarki en uzun müzik videosu olarak onaylandı; 177 gün sonra nihayet durma noktasına geldi.

"Scaled and Icy" TRACKLIST

Good Day
Choker
Shy Away
The Outside
Saturday
Never Take It
Mulberry Street
Formidable
Bounce Man
No Chances
Redecorate

08-04-2021
Benzer Haberler "Yabancı"